Savireguliacijos mechanizmai. Biogrįžtamasis ryšys ir fiziologiniai matavimai

Visų mokymų kurso metu turėsite galimybę  stebėti savo sveikatą, konsultuotis su sveikatos specialistais, naudotis fiziologinių matavimų prietaisais biogrįžamąjam ryšiui stebėti. Čia atrasite unikalią galimybę pažinti sveikatą žlugdančius faktorius ir analizuoti savo gyvenseną. Mūsų pateikta metodika įgalins keisti neteisingus įsisenėjusius dalykus, ko gal būt nesiryžote iki šiol.  Kurso metu bus teikiamos nemokamos konsultacijos asmeniniais sveikatos klausimais, kuriamas Jūsų asmeninis sveikatos planas optimaliai sveikai būsenai pasiekti.

Pietumis vaišins vegeratiškas restoranas Holigans.

Mokymų vedėjai:

Mokymų vedėjas Lukas Benevičius,

Patirtinių ir dalyvaujančiosios lyderystės mokymų vedėjas, organizacijos „Mokymosi mokykla“ vadovas, inovatyvių projektų švietime iniciatorius ir įgyvendintojas. Jau keletą metų intensyviai domisi praktikomis, kurios padeda žmonėms mokytis apie save, juos supantį pasaulį: autentiškas judesys, Vipasana meditacija, molio terapija.

Rinardas Goda Mbodyment Streso valdymo metodai.

Psichologas Roman Juchnevič

Biofeedback (Biologinis grįžtamasis ryšys) – naujoviška, NASA sukurta technologija padedanti pasiekti žmogaus organizmo funkcijų kontrolę, gerinti dėmesio koncentraciją ir relaksaciją Metodo esmė yra ta, kad specialių daviklių ir kompiuterinės programos pagalba žmogui suteikiama informacija (grįžtamasis ryšys) apie kurią nors jo kūno biologinę funkciją (odos varžos, temperatūros, smegenų bangų aktyvumo, pulso, raumenų įtampos). Mūsų savijauta, nuotaika, emocijos yra susijusios su fiziologiniais organizmo procesais. Todėl, kai vyksta pokyčiai fiziologiniame lygmenyje, keičiasi ir mūsų psichinė būsena (nuotaika, emocijos, mintys, nusiteikimas), ir atvirkščiai, kai keičiasi psichinė būsena, vyksta pokyčiai ir fiziologiniuose organizmo procesuose.

Kintant psichologinei būklei, kinta kompiuteriu fiksuojami parametrai ir žmogus realiu laiku mato ar naudojamos technikos yra efektyvios ir greičiau išmoksta savireguliacijos.

Psichologė Nida Matiukienė, „Asmenybės ir profesinės ugdymo strategijos (APUS)“ Všį steigėja, mokymų, asmenybės augimo grupių vedėja, www.seimoms.lt, www.kontempliacija.lt, www.sveikatos.lt, knygos „Motinystės paslaptys“ idėjų autorė, straipsnių autorė, daugiametė Šeimų universiteto moderatorė, NŠTA narė.

Šeimos gydytoja Laimutė Puidokienė, Riešės ir Baltupių šeimos klinikų savininkė, sveiką gyvenseną propaguojanti misionierė, Krikčioniškosios medikų asocijacijos narė.

Sveikatai palankaus maisto technologė Raminta Bogušienė, KTU magistro laispnis maisto technologijos srityje, maisto saugos ir kokybės specialistė, ekologiškų maisto produktų sertifikavimo ekspertė, direktorė ir steigėja organizacijos „Sveikatai palankus”, straipsnių autorė, buvusi profesionali sportininkė.

Gydomosios mitybos specialistė Ingrida Kuprevičiūtė, lektorė, “Gydanti lėkštė” įkūrėja, studijas baigusi Londone įsikūrusiame Natūropatinės medicinos koledže (http://www.naturopathy-uk.com), žinias nuolat atnaujinanti visuomenės sveikatinimo konferencijose bei seminaruose, kuriuos veda geriausiais pasaulyje pripažinti natūropatinės, integratyviosios ir funkcinės medicinos atstovai.

Šokio, kūno ir judesio terapeutė Aistė Kriukelytė, baigusi integruotos kūno ir judesio terapijos studijas (Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy, Londonas), daug metų šoka šiuolaikinį šokį, veda šokio užsiėmimus bei domisi šokio terapiniu poveikiu. Pastaruoju metu veda grupinius patyriminės anatomijos ir kūdikių judesių vystymosi patyriminius užsiėmimus, konsultuoja individualiai (http://www.kunojudesioterapija.lt)

 

 

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *