Sveikimas prakalbinant kūną

KŪNO LAISVĖS POREIKIS.

Ne visuomet atkreipiame dėmesį į signalus, kuriuos siunčia mūsų kūnas. Ką kūnas mums gali papasakoti apie mus? Kaip prakalbinti savo kūną? Ir kaip suprasti, ką jis sako?

Savo patirtimi apie moters kūno laisvę pagal Cantienica metodiką dalinsis Milda Latkauskienė. Mildadrabužių dizainerė, SO SOUL Boutique įkūrėja, 2 dukrų mama, sveikos gyvensenos praktikė, mankštos mokytoja, dubens dugno ir kūno laisvės pagal „Cantienica“ metodą praktikų taikytoja.

Taip pat svečiuose Regina Jasukaitienė su Nimfos šokiu, kvapų aromatų kelione po moteriškuosius archetipus. Sakralus Nimfų šokis nuramina emocijas ir išgrynina mintis, sutelkia dėmesį pajusti dabarties būseną.

Regina studijuoja Londono Integruotos kūno ir judesio terapijos institute (Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy) (nuo 2014 m.), studijavo Integruotą šokio ir judesio psichologiją ir psichoterapiją Maskvos profesinio vystymo integruotos psichologijos institute 2009-2010 m.,  studijavo Geštaltinės psichoterpijos metodą Lietuvos geštaltinės psichoterapijos institute 2014-2015 m., studijuoja aromaterapiją įvairiuose kursuose ir seminaruose, taiko praktikoje. Yra Lietuvos šokio ir judesio terapijos asociacijos (LŠJTA) narė

 

2 thoughts on “Sveikimas prakalbinant kūną

  • Renata

    Sveiki, gal kada kitais metais planuojate organizuoti analogiškus mokymus, kokie prasidėjo spalio 29 d. ?

    Atsakyti
  • Nida Matiukiene

    Sveika, Renata, labai malonu, kad teiraujatės:). Tikrai planuojame tęsti toliau šiuos mokymus. Tik labai prašytume iš anksto registruotis, kad būtų patogu suderinti laiką:). Registracijos anketą 2017 metų pradžiai patalpinsime netrukus. Kviečiame jungtis:)

    Atsakyti

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *